Доступність посилання

ТОП новини

У Львові вшанували пам’ять жертв політичних репресій


У Львові у заходах до Дня пам’яті жертв політичних репресій взяли участь керівники міста та області. Спільно з представниками правоохоронних органів, ветеранських організацій та громадськості присутні поклали квіти до пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів та пам’ятної таблиці Жертвам спецслужб тоталітарних режимів у Львові.

Біля Меморіалу пам’яті жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», який є першим в Україні музеєм-в’язницею, духовенство відправило панахиду за загиблими, закатованими і тими, хто постраждав від політичних репресій.

У своєму виступі голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк наголосив: «Збереження пам’яті про невинних жертв нелюдського більшовицького режиму є нагадуванням та пересторогою майбутнім поколінням українців – немає нічого страшнішого за тоталітарний режим. Бездумне винищення українського народу стало основною політикою злочинного режиму, його самоціллю».

День пам’яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам’ятний день в Україні, який відзначається у третю неділю травня.
XS
SM
MD
LG