Доступність посилання

ТОП новини

У Тернополі затримали «свободівця» за пошкодження прапора КПУ


У Тернополі правоохоронці затримали представника ВО «Свобода», якого звинувачують у пошкодженні прапора Компартії України.

За повідомленням прес-служби обласної організації ВО «Свобода», «свободівця» Віктора Козерога було заарештовано минулої ночі після 5-годинного допиту у приміщенні управління міліції Тернополя.

«Його звинувачують у пошкодженні кривавого більшовицького прапора у Тернополі 9 травня 2011 року. Тоді як у Тернополі вивішування червоних прапорів було заборонене рішенням міської ради», – йдеться у повідомленні.

У ньому також вказано, що Віктор Козерог є помічником депутата Тернопільської міської ради та юристом міської організації ВО «Свобода».

Затриманому вручено постанову про відкриття кримінальної справи за ст. 296 ч.2 Кримінального Кодексу України (хуліганство).

У прес-службі обласної організації також повідомили, що сьогодні понад 5 годин тривав допит депутата Тернопільської міської ради, керівника міської організації ВО «Свобода» Михайла Головка за цією ж справою.

Загалом повістки на допити на суботу-неділю отримали близько 20 тернопільських «свободівців».

Увечері 9 травня представники ВО «Свобода», серед яких були і депутати, зірвали червоний прапор з місцевого офісу Компартії України, після чого спалили його у парку Слави на імпровізованому мітингу.

Після звернення з цього приводу від представників КПУ до міліції за фактом хуліганства було порушено кримінальну справу.

Раніше, 8 квітня, депутати Тернопільської міської ради ухвалили рішення заборонити розміщення радянської символіки на державних установах та комунальних підприємствах Тернополя.
XS
SM
MD
LG