Доступність посилання

ТОП новини

Росія з 29 травня скасовує нічний прикордонний і митний контроль потягів із Києва


З 29 травня 2011 року змінюється порядок проходження прикордонного і митного контролю пасажирів, які слідують поїздами №1 сполученням Москва-Київ і №2 Київ-Москва. Тепер усі процедури проводитимуться на вокзалі, а не на кордоні.

Як повідомляє УНІАН, посилаючись на у представника компанії «Російські залізниці», прикордонний і митний контроль пасажирів потягу №1 сполученням Москва-Київ розпочинатиметься за годину до відправлення потягу безпосередньо у вагонах і на платформі Київського вокзалу. Посадка в потяг і вищезгаданий контроль закінчуються за 5 хвилин до відправлення составу.

«Враховуючи час, необхідний на проведення прикордонного і митного контролю, ВАТ «Російські залізниці» просить пасажирів наперед готувати документи на право перетину державного кордону Російської Федерації і планувати час прибуття на Київський вокзал з урахуванням змін, що вводяться, завчасно до відправлення потягу», – йдеться в повідомленні.

Прикордонний і митний контроль пасажирів потягу №2 Київ-Москва здійснюватиметься в дорозі проходження потягу від станції Лісове Містечко (о 6 годині 19 хвилин) до станції Москва.

Крім того, у новому графіку не буде проміжних зупинок у дорозі для зміни локомотиву і нічне проведення прикордонного і митного контролю на державному кордоні.

24 грудня 2010 року «Укрзаліниця», українські митники і прикордонники розпочали експеримент за спрощеною процедурою прикордонних формальностей, митного контролю в потягу №1/2 «Київ-Москва».

Експеримент полягає в тому, що всі прикордонні формальності проводяться на станції Київ-пасажирський, а не на прикордонному пункті контролю.
XS
SM
MD
LG