Доступність посилання

ТОП новини

В Україні розпочався Фестиваль науки


Президент Національної академії наук України Борис Патон відкрив сьогодні у Києві Всеукраїнський фестиваль науки. Про це повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Як розповів перед відкриттям віце-президент НАН України Антон Наумовець, це вже п’ятий фестиваль і цього разу Національна академія наук України та інші організатори, серед яких зокрема й Міністерство освіти й науки, проводять його у партнерстві з посольством Франції в Україні.

«Чому взагалі Національна академія наук 5 років тому розпочала проведення цього фестивалю? Тому що всі ми відчуваємо, що наука в Україні поки що не займає того місця у суспільстві, яке вона займає у передових державах», – додав Антон Наумовець.

Згідно з програмою, в рамках Всеукраїнського фестивалю науки заплановано провести більше тисячі заходів не лише у Києві, але й в усіх обласних центрах, а також у кількох районних центрах.

З лекціями виступлять, зокрема, український фізик Сергій Шарапов, французькі хімік Арман Лат, біофізик Крістоф Лавель, німецький політолог Андреас Умланд.

Також з ініціативи посольства Франції у восьми обласних центрах України відбудуться виставки «Марі Кюрі (1867-1934)» та «Все це хімія», а також кінопокази.

Фестиваль триватиме до 21 травня.
XS
SM
MD
LG