Доступність посилання

ТОП новини

Лукашенко: Білорусь залишається надійним союзником України


Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляє, що його країна залишається надійним союзником України. Про це він сказав під час зустрічі з українським прем’єром Миколою Азаровим у Мінську.

«Білорусь залишається вірною своїм принципам. Як була надійним союзником нашої братської України, так і залишається. У нас дуже теплі почуття по відношенню до вашої держави», – сказав Лукашенко.

За його словами, Мінськ готовий до співпраці з Києвом у різних напрямках. «Ми готові відстоювати спільно з Україною, при тому без будь-яких коливань, питання, що цікавить Україну і нас. Я прошу це передати Президенту Януковичу, що ми завжди були й залишаємося вірними своїм принципам у взаєминах із братською Україною», – сказав Лукашенко.

Зі свого боку, Азаров також наголосив на важливості співпраці для України з Білоруссю по багатьох напрямках.

Наприкінці квітня Лукашенко звинуватив керівництво України в тому, що воно продемонструвало несамостійність своєї політики стосовно Білорусі, відкликавши під тиском Єврокомісії своє запрошення, направлене білоруському лідеру, на Київський саміт із питань безпечного та інноваційного використання ядерної енергії. «На жаль, вошивості вистачає й у нинішнього керівництва України. Питання потрібно поставити Януковичу, чому білоруський президент не присутній на їхніх заходах», – сказав тоді Лукашенко. За його словами, Київ почав «танцювати під дудку» Брюсселя у відносинах із Білоруссю.
XS
SM
MD
LG