Доступність посилання

ТОП новини

Єфремов: опозиція не хоче конструктивно працювати і влаштовує демарші


Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє, що опозиція не має конструктивних пропозицій і тому демонструє демарші. Про це Єфремов заявив, коментуючи рішення фракцій «БЮТ-Батьківщина» і НУНС залишити сесійний зал парламенту на знак протесту проти кримінальних переслідувань представників опозиції.

За словами регіонала, опозиційні фракції мають право ухвалювати такі рішення. «Вони не вперше демонструють свої якісь демарші з різних приводів. У мене створюється враження, що у них немає жодного конструктиву для роботи, і вони змушені робити якісь акції, які, з одного боку звернули б на них увагу, а з іншого боку – вносили б паралізуючі властивості в роботу парламенту. Як бачите, ні те, ні інше їм не вдається», – наголосив Єфремов.

Лідер фракції Партії регіонів також заявив, що з приводу ситуації з Луценком опозиція повинна звертатися до слідчого, який веде справу екс-міністра. За словами Єфремова, «це зовсім не повинно бути через парламентський тиск, який чиниться сьогодні на громадську думку, і, зрештою, на правоохоронні органи, які ведуть дане слідство».

Сьогодні народні депутати з фракцій «БЮТ-Батьківщина» і «Наша Україна – Народна Самооборона» на знак протесту проти кримінального переслідування колишнього міністра внутрішніх справ залишили сесійний зал парламенту.
XS
SM
MD
LG