Доступність посилання

ТОП новини

МЗС знову закликають оголосити Затуліна персоною нон ґрата


Партія «За Україну!» вимагає від Міністерства закордонних справ України оголосити Костянтина Затуліна персоною нон ґрата. Про це заявив лідер партії, народний депутат В’ячеслав Кириленко, повідомили у прес-службі цієї політичної сили.

Також, за словами Кириленка, зовнішньополітичне відомство має виголосити ноту протесту у зв’язку з останніми заявами Затуліна.

«Україна не має права спокійно спостерігати за діяльністю російських шовіністів на своїй території, які вже дійшли до відвертих погроз громаді українського міста й публічних повчань та образ Президента України», – заявив Кириленко.

За словами лідера партії «За Україну!», до ситуації, коли одіозні російські політики публічно зневажають Україну й українців, призвела політика самої влади.

18 травня Затулін заявив, що причиною подій у Львові 9 травня є непідписання Президентом України Віктором Януковичем закону про вшанування Дня перемоги вивішуванням 9 травня червоного прапора.

«Якщо Президент України ніяк не реагує на прийняття у Верховній Раді закону про символи перемоги, в тому числі про червоний прапор, який був прийнятий напередодні 9 травня – і було для багатьох незрозуміло, чи буде цей закон діяти, чи ні, то це для когось, як з’ясувалося, у Львові точно, було приводом для подібного роду виступів», – сказав Затулін, додавши, що позиція української влади поки що «залишається невиразною».

Затуліна за його антиукраїнські висловлювання тричі оголошували персоною нон ґрата в Україні. Вперше це сталося 1996 року, коли йому заборонили відвідувати Крим, а в 2006-му і 2008-му йому на рік забороняли відвідувати Україну.

Однак після обрання Віктора Януковича Президентом Затуліну знову дозволили в’їзд до України.
XS
SM
MD
LG