Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко каже, що ГПУ обмежує її право на ознайомлення зі справою


Колишній прем’єр, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявляє, що Генеральна прокуратура обмежує її право на ознайомлення з матеріалами порушеної проти неї кримінальної справи. Про це вона заявила сьогодні після чергового відвідування Генеральної прокуратури.

«Після того, як вони сфабрикували цю кримінальну справу, вони тепер хочуть, по суті, де-факто заборонити мені знайомитися з матеріалами справи», – сказала Тимошенко.

Зі свого боку, її захисник Сергій Власенко повідомив, що слідчий сьогодні висловив думку про можливість ознайомлення зі всіма 14 томами кримінальної справи впродовж тижня. Водночас, за словами Власенка, слідчий не встановлював термін ознайомлення з матеріалами справи певними процедурними документами.

«Ми запитали слідчого, як він вважає, який на його думку прийнятний термін для ознайомлення, щоб у нас потім не було якихось конфліктних ситуацій, що вони будуть знову кричати, що хтось перешкоджає слідству… Він це обрахував, виходячи із трьох годин роботи в день, тобто якби він рахував 6 годин роботи в день, то він сказав би, що можна за 3,5 дні це все зробити, і при цьому він переконував нас до останнього, що це реальна обґрунтована позиція», – сказав захисник.

Як повідомила Тимошенко, слідчий дозволив копіювати матеріали справи. За словами лідера БЮТ, вона має намір ознайомлюватися з ними в офісі своєї партії.
XS
SM
MD
LG