Доступність посилання

ТОП новини

У столиці Ємену тривають бої, 24 людини загинули


Десятки людей загинули в Ємені, сутички між урядовими силами та опонентами президента країни Алі Абдалли Салеха посилюються.

Сьогодні вранці в столиці Ємену Сані сталися потужні вибухи. За деякими даними, будівля, де розташовувався опозиційний телеканал, була зруйнована під час боїв.

За даними офіційної агенції Saba, за ніч внаслідок сутичок у Сані загинули 24 людини. Загалом від понеділка в боях загинули щонайменше 64 людини.

Більшість боїв ведеться в північних районах Сани, де загони впливового лідера одного з місцевих племен Садіка аль-Ахмара намагаються захопити урядові будівлі, зокрема, Міністерства внутрішніх справ.

З лютого в Ємені не припиняються масові акції протесту з вимогою відставки президента Салеха, який перебуває при владі вже понад 30 років. В останні дні протистояння переросло в збройний конфлікт.
XS
SM
MD
LG