Доступність посилання

ТОП новини

Попереднє слухання справи Пукача в суді перенесли на 16 червня


Попереднє слухання кримінальної справи cтосовно колишнього керівника департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача перенесли на 16 червня. Про це повідомив адвокат Лесі Гондгадзе Андрій Федур.

За його словами, суд переніс засідання у зв’язку з тим, що Пукач ще не ознайомився з матеріалами справи. Як припустив адвокат, у такий спосіб початок розгляду справи намагаються затягнути.

«Я особисто не можу зрозуміти, що відбувається. Очевидно, є одна річ, мабуть, що триває затягування чомусь початку розгляду цієї справи. Яка причина, поки що мені не відомо», – зазначив Федур.

Водночас представник удови журналіста Георгія Гонгадзе Мирослави в суді Валентина Теличенко заявляє, що перенесення справи – це вимушений захід, що є повністю законним. За словами адвоката, вона не вважає, що триває затягування початку розгляду справи.

Сьогодні перед продовженням засідання суду адвокат Мирослави Гонгадзе висловилася за необхідність розсекречення обвинувального висновку Пукачу.

«Обвинувальний висновок має гриф секретності: я можу пообіцяти, що відразу, як тільки буде призначено розгляд справи по суті, я клопотатиму про проведення експертизи державного експерта з питань таємниці й розсекречення обвинувального висновку, тому що обвинувальний висновок визначає межі звинувачення, за які суд вийти не може, і він має бути публічним процесуальним документом», – сказала Теличенко.

Вона нагадала, що попередній судовий розгляд проводиться в закритому режимі через те, що на обвинувальному висновку стоїть гриф секретності.

Сьогодні Печерський районний суд Києва продовжив попередній розгляд кримінальної справи за звинуваченням Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Минулого місяця суд вже оголошував перерву в попередньому засіданні в справі Пукача до 26 травня у зв’язку з клопотанням адвоката надати його підзахисному для ознайомлення матеріали кримінальної справи.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG