З 1 червня Генеральне консульство Польщі у Львові запроваджує обов’язкову електронну реєстрацію візових анкет. Її відтепер можна здійснити в інтернет-системі «e-konsulat».
На сайті цієї системи потрібно заповнити візову анкету, опісля користувачі мають видрукувати її, і вже на віддрукованому документі буде штрих-код. Потім прохачеві повідомляють про день і час подачі документів у консульство.
Без попередньої реєстрації на веб-сторінці консульства документи на отримання візи не прийматимуть.
У Генеральному консульстві Польщі у Львові сподіваються, що електронна система полегшить умови отримання віз для українців, і наголошують на тому, що тепер документи можна подати за один день.
Електронна реєстрація кілька років тому вже діяла у Генеральному консульстві Польщі у Львові, однак через атаку хакерів дипломати відмовились від цієї системи.
Генеральне консульство Польщі у Львові щодня приймає заявки на отримання візи від 1,5-2 тисяч осіб.
На сайті цієї системи потрібно заповнити візову анкету, опісля користувачі мають видрукувати її, і вже на віддрукованому документі буде штрих-код. Потім прохачеві повідомляють про день і час подачі документів у консульство.
Без попередньої реєстрації на веб-сторінці консульства документи на отримання візи не прийматимуть.
У Генеральному консульстві Польщі у Львові сподіваються, що електронна система полегшить умови отримання віз для українців, і наголошують на тому, що тепер документи можна подати за один день.
Електронна реєстрація кілька років тому вже діяла у Генеральному консульстві Польщі у Львові, однак через атаку хакерів дипломати відмовились від цієї системи.
Генеральне консульство Польщі у Львові щодня приймає заявки на отримання візи від 1,5-2 тисяч осіб.