Доступність посилання

ТОП новини

Пляжі Києва не готові до купального сезону – Держінспекція


Державна інспекція цивільного захисту та техногенної безпеки столичного управління Міністерства надзвичайних ситуацій після проведеної планової перевірки столичних пляжів зробила висновок, що місця масового відпочинку населення на водних об’єктах Києва не готові до купального сезону 2011 року. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За словами начальника Держінспекції цивільного захисту та техногенної безпеки Головного управління Міністерство з питань надзвичайних ситуацій Києва Олександра Комашка, більшість із перевірених місць масового відпочинку біля води не відповідає вимогам безпеки.

«Немає документів на право відкриття та функціонування пляжів. Не організовано постійне чергування сезонних рятувальних постів, відсутні обмежувальні буї, не встановлено стенди з інформацією щодо основних правил безпечної поведінки на воді та надання першої медичної допомоги потопаючим. Усе це створює небезпеку відпочивальникам та може призвести до трагічних наслідків. З боку ж керівників об’єктів відпочинку робота щодо виправлення недоліків проводиться на неналежному рівні», – пояснив він.

На території Києва нині існує 61 об’єкт масового відпочинку для людей на воді, із них 30 мають пляжі. На сьогодні паспортизували один пляж, рятувальними постами обладнали 10.
XS
SM
MD
LG