Доступність посилання

ТОП новини
16 Лютий 2019, Київ 08:54

Сестра В’ячеслава Чорновола заявляє про таємну ексгумацію його тіла


Генеральна прокуратура України таємно почала процедуру ексгумації тіла В’ячеслава Чорновола. Про це, за повідомленням прес-центру Народного руху України, заявила сестра В’ячеслава Чорновола Валентина.

За її словами, сьогодні вона пішла покласти квіти на могилу брата, як робить це традиційно через день. «Підходжу і бачу, що асфальтна доріжка розкопана від могили. Я зрозуміла, що це підкоп, щоб витягнути труну. Я одразу ж кинулась в дирекцію цвинтаря. Директор, не змигнувши оком, заспокоїв мене, що це замінювали потрісканий асфальт. Я повернулась до могили, оглянула її і зрозуміла, що директор мене надурив», – сказала Валентина Чорновіл.

«Тоді я повернулась у дирекцію. Співробітники сказали мені, що директора вже немає, почали вимагати посвідчення особи і свідоцтво про смерть», – розповіла вона.

«Пізніше з’ясувалось, що директор насправді був на місці. Мене почали заспокоювати і говорити, що є такі речі, про які треба, щоб ніхто не знав», – додала Валентина Чорновіл.

На її думку, якби хотіли зробити ексгумацію таємно, зняли б невеликий відрізок асфальту і замаскували б цю ділянку. «А так – це було зроблено відверто цинічно», – сказала вона.

28 травня генпрокурор України Віктор Пшонка заявив, що у справі про загибель лідера Народного руху України В’ячеслава Чорновола незабаром проводитиметься ексгумація.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG