Доступність посилання

ТОП новини

Тігіпко може піти у відставку через пенсійну реформу


Віце-прем’єр-міністр України, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко підтвердив, що готовий піти у відставку, якщо документ про пенсійну реформу не розглянуть у парламенті. Про це повідомляє прес-служба партії «Сильна Україна», яку він очолює.

«Для мене це буде сигнал про те, що влада не готова ухвалювати важливі для країни, але непопулярні серед людей рішення», – цитує Тігіпка прес-служба.

Віце-прем’єр нагадав, що доопрацьований законопроект про проведення в Україні реформи системи пенсійного забезпечення передбачає 11 принципових змін порівняно з первісним варіантом.

За його словами, у найближчих планах уряду – розробка наступних етапів реформування пенсійного забезпечення. «У першу чергу, нам потрібно більш детально прописати все, що стосується другого рівня системи пенсійного забезпечення, накопичувального страхування, коли за кожною людиною буде закріплено персональний пенсійний рахунок», – зазначив Сергій Тігіпко.

Він пояснив, що уряд зокрема розгляне питання мінімізації витрат на адміністрування другого рівня та захисту накопичених коштів. Окрім того, Сергій Тігіпко зазначив, що необхідно переглянути 28 законів, які регулюють окреме пенсійне забезпечення низки категорій громадян, наприклад, суддів, прокурорів, держчиновників. «Ми маємо переходити до єдиної системи пенсійного забезпечення», – зазначив він.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG