Доступність посилання

ТОП новини

Причиною отруєння туристів у Туреччині стало підроблене віскі


Причиною алкогольного отруєння на турецькому курорті Бодрум понад двадцяти туристів із Росії, троє з яких померли, стало підроблене віскі. Про це повідомляє кореспондент Радіо Свобода зі Стамбула, посилаючись на міністерство сільського господарства Туреччини.

Фахівці міністерства провели експертизу п’яти спиртних напоїв, які вживали російські туристи під час морського нічного круїзу. Вони дійшли висновку, що причиною масового отруєння стало підроблене віскі марки Mister Burdon, в якому допустимий вміст метилового спирту втричі перевищував норму.

«Тим часом іде конфіскація підробленого алкоголю. Відкрита гаряча лінія. Щоб уникнути нових смертних випадків, поліція звертається до власників крамниць із проханням про сприяння», – сказав представник міністерства сільського господарства.

За даними ЗМІ, в ході проведеного розслідування затримали вже кількох осіб. Підозрюваним загрожує від трьох до двадцяти двох років позбавлення волі. У лікарні Анталії в стані коми перебуває ще одна потерпіла 20-літня туристка з Росії. Лікарі стверджують, що стан дівчини вкрай важкий.
XS
SM
MD
LG