Доступність посилання

ТОП новини

Із Дніпропетровська стартувала естафета «Всесвітній біг заради гармонії»


У Дніпропетровську в неділю стартував український етап естафети «Всесвітній біг заради гармонії».

Як повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міськради, у забігу наразі беруть участь 20 провідних спортсменів з різних міст України. Бігуни з факелами в руках пробігли від центрального парку Лазаря Глоби вулицями міста до межі, де закінчується Дніпропетровськ.

Далі команда естафети рухатиметься Запорізькою, Донецькою, Луганською, Харківською, Сумською та Чернігівською областями. Загалом спортсмени пробіжать територією України 1,5 тисячі кілометрів.

На шляху до них зможе долучатися кожен охочий. 25 червня, у день проведення міжнародного фестивалю «Слов’янська єдність-2011», учасники естафети фінішуватимуть у селі Сеньківка. Там вони зустрінуться з російською командою, яка стартувала з Брянська, а також проведуть білоруську команду, яка почне нести факел від кордону України до Мінська.

Естафета «Всесвітній біг заради гармонії» проводиться в Україні з 1993 року. З того часу її учасники подолали 45 тисяч кілометрів дорогами, палаючий факел тримали майже 300 тисяч українців.

Загалом «Всесвітній біг заради гармонії» проводиться у понад ста країнах світу задля поширення ідей толерантності та співіснування народів у світі. Естафета організована міжнародною мережею волонтерів.
XS
SM
MD
LG