Доступність посилання

ТОП новини

ЗМІ подають суперечливі повідомлення про відставку посла Сирії у Франції


ЗМІ подають суперечливу інформацію про відставку посла Сирії у Франції.

Сирійське державне телебачення передало запис заяви, яку, як мовиться, зробила посол Сирії у Франції Ламія Шакур. У цій заяві вона спростовує повідомлення французького телебачення про рішення піти у відставку..

Раніше сьогодні ЗМІ з посиланням на телеканал France 24 інформували про рішення Шакур піти у відставку на знак протесту проти кривавого придушення сирійськими військами масових антиурядових маніфестацій.

Повідомляли також, що посольство Сирії у Франції підтвердило відставку посла.

Один із керівників телеканалу France 24, відповідаючи на запитання Associated Presse, підтвердив, що в телефонноій розмові Ламія Шакур заявила про відставку.

Тим часом, правозахисники закликали Міжнародний кримінальний суд розглянути загибель понад тисячі мирних мешканців у Сирії під час демонстрацій із вимогою відставки президента Башара Асада.

Як повідомив представник суду, в компетенції цієї організації злочини, вчинені громадянами країн-учасниць Міжнародного кримінального суду. Сирія не є учасником відповідної міжнародної угоди.

Міжнародний кримінальний суд може порушити справу проти влади Сирії за поданням Ради Безпеки ООН.

Влада Сирії погрожує «жорсткими заходами» у відповідь на напади озброєних загонів на співробітників сил безпеки в місті Джиср-еш-Шугур у понеділок. За офіційними даними, там загинули 120 поліцейських.

За даними правозахисників, співробітники сил безпеки були вбиті своїми колегами після того. як вони відмовились стріляти в демонстрантів.
XS
SM
MD
LG