Доступність посилання

ТОП новини

Стадіон до Євро-2012 у Варшаві добудують до грудня – Туск


Національний стадіон у Варшаві, на якому 8 червня наступного року відбудеться матч-відкриття фінальної частини чемпіонату Європи з футболу, буде введений в експлуатацію до грудня цього року.

Про це сказав глава польського уряду Дональд Туск на прес-конференції у Варшаві.

Він також відзначив, що генпідрядник будівництва австрійсько-польський концерн, який мав завершити будівництво до 30 червня цього року, не отримає жодних додаткових коштів.

Державна компанія «Національний центр спорту», яка є замовником будівництва стадіону у Варшаві, на початку червня оцінювала можливу затримку із введенням його в експлуатацію в 3,5 місяці.

Деякі польські медіа писали, що виправлення виявлених недоробок на стадіоні, який спочатку планувалося добудувати в травні цього року, може зайняти навіть 10 місяців.

Польська влада витратить на спорудження Національного стадіону у Варшаві понад 500 мільйонів доларів, що у понад двічі більше за вартість спорудження стадіонів до Євро-2012 у Гданську та Вроцлаві. У Познані, що стане четвертим містом-організатором єврочемпіонату, матчі відбудуться на реконструйованому міському стадіоні.
XS
SM
MD
LG