Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко назвав «хохлами» тих, хто виконує газові угоди Путіна-Тимошенко


Колишній Президент Віктор Ющенко вважає найбільшою помилкою нинішньої влади виконання газових контрактів, підписаних екс-Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко.

Про це він сказав журналістам під перебування на Сумщині.

На його думку, у цієї влади було найбільше підстав заявити, що ці домовленості є незаконними і не відповідають національним інтересам.

«Про що там домовлялися Путін і Тимошенко, вже сьогодні відчувають 46 мільйонів людей, тому приймати це до виконання значить бути хохлом. Це неправильно», – підкреслив колишній Президент.

Він вважає, що ця перша помилка потягнула за собою і інші, в тому числі й підписання Харківських угод, головною метою яких було «забрати в України ще на 25 років шмат землі».

На його думку, немає сенсу сьогодні вести дискусії про газ, оскільки невдалі переговори щодо газу – це наслідок непродуманої, слабкої і малоросійської політики.

«А їздити з поклоном до Москви… Туди їздив Мазепа, туди їздив Калнишевський, і відповідь була завжди одна: треба навчитися бути представником сильної нації. Тоді можна з легкістю вирішувати газові проблеми. Газ – це відголосок від політики. Це, на жаль, не є економічною категорією», – сказав Ющенко.
XS
SM
MD
LG