Доступність посилання

ТОП новини

Табачник презентував програму Європейського освітнього форуму


Сьогодні у Києві міністр освіти Дмитро Табачник презентував іноземним дипломатам програму міжнародного освітнього форуму «Європейська освіта ХХІ сторіччя».

Форум відбудеться 22-23 вересня у рамках головування України у Комітеті міністрів Ради Європи та визначить головні напрямки розвитку освіти на найближчі 10-15 років.

«Основні питання, які виносить Рада Європи для обговорення на форумі, – освіта у багатокультурному суспільстві, при цьому освіта розглядається як інструмент формування демократичної культури, боротьби з насильством, політичним екстремізмом, расизмом та ксенофобією. Пріоритети європейської освіти полягають у наданні молодому поколінню знань про спільну європейську спадщину та практичних умінь адоптуватись до життя та навчання у різних країнах Європи», – так сформував Табачник порядок денний київського освітнього форуму.

За його словами, учасники форуму, серед яких відомі педагоги, науковці з різних країн Європи та провідних середніх і вищих навчальних закладів України, сформують стратегію та напрямки для розвитку європейської освіти з урахуванням як потреб європейської спільноти, так і завдань, які ставлять перед освітою окремі держави.
XS
SM
MD
LG