Доступність посилання

ТОП новини

Закон про червоний прапор КСУ оголосить неконституційним – ЗМІ


Конституційний суд України в п`ятницю, 17 червня, оголосить неконституційним Закон України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» (про порядок офіційного використання копій Прапора Перемоги), повідомляють українські ЗМІ.

Основна причина такого рішення полягає в тому, що в Конституції України міститься винятковий перелік державних символів, в якому червоний прапор відсутній.

Для того, щоб зробити закон конституційним, необхідно внести зміни до Основного закону, розширивши перелік державних символів.

24 травня народний депутат Юрій Костенко зареєстрував звернення в КСУ відносно закону про порядок офіційного використання копій прапора Перемоги.

У зверненні він стверджував, що «закон не лише суперечить багатьом статтям Конституції України але і провокує сепаратистські настрої громадян, спрямований на розчленовування України».

Закон «Про внесення змін до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» Верховна Рада ухвалила 21 квітня.

Президент підписав закон 20 травня.
XS
SM
MD
LG