Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 20:48

Тризубівців можуть представити до нагород – активісти


Партії «Наша Україна» і «Батьківщина» у відповідь на звернення громадської організації «ГРАД» заявили про готовність підтримати ініціативу щодо представлення юнаків, які спиляли голову пам’ятника Сталіну в Запоріжжі, до державних нагород.

Про це повідомили в прес-службі дніпропетровської громадської організації «ГРАД», яка займається захистом членів ВО «Тризуб», яких судять за це.

Зокрема, голова політради «Нашої України» Валентин Наливайченко заявив про підтримку ініціативи, а «Батьківщина», яка надала юридичну підтримку членам «Тризубу», запевнила у своїй готовності допомогти тризубівцям і захистити права людини на міжнародному рівні.

«Кілька патріотів зробили те, на що у влади забракло політичної волі та сили духу, – відновили історичну справедливість. Вони показали, як українська влада має очиститися від наслідків тоталітарного минулого», – прокоментував координатор «ГРАДу» Василь Сухов.

Чергове засідання у справі сікачів голови Сталіна відбулося 14 червня. Дев’ятьом юнакам з громадської організації «Тризуб» інкримінують пошкодження майна в особливо великих розмірах. Наступне засідання у справі має відбутись 11 липня.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...

Recommended

XS
SM
MD
LG