Доступність посилання

ТОП новини

Іващенко припинив голодівку


Колишній перший заступник і виконувач обов’язків міністра оборони Валерій Іващенко в суботу припинив голодівку, яку він тримав від понеділка, через реальну загрозу його здоров’ю і життю, повідомив агентствам один із його адвокатів Борис Нечипоренко.

За його словами, зроблені цього дня аналізи засвідчили небезпечний рівень ацетону в крові.

Колишній чільний урядовець Міноборони в уряді Юлії Тимошенко оголошував голодівку на протест проти того, що суд не задовольнив його клопотання змінити йому запобіжний захід і звільнити з-під варти.

Адвокат також повідомив, що цієї ж суботи група захисників Іващенка подала до Європейського суду з прав людини скаргу, в якій оскаржує, на їхню думку, грубі порушення в перебігу досудового і судового слідства в справі їхнього підзахисного.

Валерія Іващенка тримають під вартою від серпня минулого року і звинувачують у тому, що він на посаді виконувача обов’язків міністра оборони здійснив зловживання службовим становищем і сприяв незаконному відчуженню майна, коли підписав план санації цілісного майнового комплексу державного підприємства Міноборони «Феодосійський судномеханічний завод» у Криму. Внаслідок цього, стверджує звинувачення, державі завдано збитків на більш як 17 мільйонів гривень.
XS
SM
MD
LG