Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко прибула до Печерського райсуду


Колишній Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко прибула до Печерського районного суду Києва. Тут розпочалося перше засідання з розгляду по суті кримінальної справи за обвинуваченням Юлії Тимошенко у незаконному підписанні у 2009 році газових контрактів з Російською Федерацією.

За повідомленням інформагенції «УНІАН», розгляд справи розпочався за відсутності Юлії Тимошенко, оскільки, за інформацією з її оточення, автомобіль екс-прем’єра потрапив у затор.

Поблизу самої будівлі Печерського районного суду зібралося близько 200 прихильників лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

За повідомленнями інформагенції «Інтерфакс-Україна», на вулицях, найближчих до будівлі суду, а саме уздовж вулиці Богдана Хмельницького та на Хрещатику, стоять міліційні автобуси. Біля суду правопорядок забезпечують міліціонери. Крім того, встановлено міліцейський кордон.

24 червня, у перший день попереднього судового засідання у справі Юлії Тимошенко, біля будівлі Печерського суду, за даними міліції, зібралося близько 2,5 тисяч осіб.
XS
SM
MD
LG