Доступність посилання

ТОП новини

Акції протесту у Білорусі набиратимуть обертів – Безсмертний


Акції протесту у Білорусі набиратимуть обертів і можуть перерости у загальнонаціональний страйк. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив колишній посол України в Білорусі Роман Безсмертний.

«У мене немає сумніву, що ці акції набиратимуть обертів. Це очевидно, і вони можуть перерости в загальнонаціональний страйк. Те, що вчора відбулося, особливо у Гроднинській та Брестській областях, свідчить про те, що кількість людей постійно збільшується. Якби не вчорашня злива у Мінську, людей було б набагато більше», – сказав Роман Безсмертний, коментуючи події 29 червня у Мінську.

Колишній посол припускає, що так званий «мовчазний протест» найближчим часом пошириться на білоруські підприємства і «набуде характеру такого собі «італійського страйку»». «Чим особливе 29 червня? Це вже четверта середа протесту. Але вчора до протестних дій вперше закликали робітників. На багатьох підприємствах колективи перебували у передстрайковому стані. Страйкували навіть окремі цехи на великих підприємствах», – розповів Роман Безсмертний.
XS
SM
MD
LG