Доступність посилання

ТОП новини

У Росії можуть покарати працівників СІЗО, де помер Магнітський


Слідчий комітет Росії планує притягти до кримінальної відповідальності медичний персонал слідчого ізолятору в Москві, де помер юрист Сергій Магнітський.

Як повідомив речник комітету Володимир Маркін, прізвища підозрюваних не називатимуть, доки їм не висунуть звинувачення.

Раніше сьогодні Маркін повідомляв, що Слідчий комітет отримав дані додаткової судово-медичної експертизи про причини смерті Магнітського.

Розслідування справи, порушеної за статтями про ненадання допомоги хворому й недбалості, має закінчитися до кінця серпня.

Слідчий комітет нині вважає, що недоліки в наданні медичної допомоги Магнітському мали прямий причинно-наслідковий зв’язок із його смертю.

Сергій Магнітський, якого арештували за звинуваченням у створенні схеми уникнення податків для британського інвестиційного фонду Hermitage Capital, для якого він працював, помер у московському СІЗО восени 2009 року, як офіційно повідомляли, від серцевої недостатності.

Магнітського затримали за таким звинуваченням 2008 року після того, як він викрив факти ймовірного незаконного привласнення посадовцями Міністерства внутрішніх справ Росії та податкової адміністрації 230 мільйонів доларів податків, які фонд Hermitage Capital сплатив до російського бюджету.
XS
SM
MD
LG