Доступність посилання

ТОП новини

Суд залучив Ющенка до справи щодо УПА


Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення про залучення колишнього Президента Віктора Ющенка як третьої особи на стороні відповідача у справі про скасування указу, яким воїнів Організації українських націоналістів та Української повстанської армії було визнано учасниками боротьби за незалежність України.

Про це повідомляє прес-служба партії «Наша Україна» з посиланням на представника Віктора Ющенка у суді В’ячеслава Мартинюка.

«У даній справі позивач Наталя Вітренко намагається обґрунтувати нібито незаконність прийняття Ющенком указу про вшанування борців за незалежність України. Однак ми сподіваємося про законне обґрунтоване рішення і про те, що суд підтвердить абсолютну правомірність цього указу», – цитує Мартинюка прес-служба.

У партії нагадали, що Віктор Ющенко видав указ про вшанування борців за незалежність України 28 січня 2010 року. Крім вояків ОУН і УПА, борцями за українську незалежність визнали також членів формувань Української Центральної Ради, Української Народної Республіки, Західноукраїнської Народної Республіки, Української держави Гетьманату, Української військової організації, Організації народної оборони «Карпатська Січ», Української головної визвольної ради й низки інших військових формувань.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG