Доступність посилання

ТОП новини

ЄС занепокоєний подіями в Білорусі


Європейський Союз із «надзвичайним занепокоєнням» стежить за останніми подіями в Білорусі, заявила в вівторок Радіо Свобода речниця верховного представника ЄС із закордонних справ Катрін Аштон.

Як сказала Мая Коціянчич, у ЄС засуджують жорстокі і неспівмірні заходи придушення мирних учасників протестів, зокрема, й журналістів, у Мінську та інших містах Білорусі. Євросоюз закликає владу Білорусі поважати право її громадян на вільне висловлення своїх поглядів, турбот і невдоволення становищем у країні, додала вона.

Раніше в вівторок із вимогою до Білорусі припинити переслідування супротивників президента Олександра Лукашенка виступила Організація з безпеки і співпраці в Європі.

Цього ж дня в Білорусі тривали суди над затриманими за участь в акціях мовчазного протесту в неділю. За повідомленнями, станом на вівторок до адміністративних арештів від 2 до 12 діб або до штрафів на суму приблизно до 200 доларів засудили не менш як 140 осіб, серед них і кількох журналістів; суди триватимуть і в середу.
XS
SM
MD
LG