Доступність посилання

ТОП новини

Суд задовольнив клопотання Мельниченка про виклик як свідків Кузьміна і Мороза


Суд задовольнив клопотання адвоката колишнього майора державної охорони Миколи Мельниченка Миколи Неділька щодо виклику як свідків зокрема першого заступника генерального прокурора України Рената Кузьміна, колишнього голову Верховної Ради Олександра Мороза, народного депутата України Григорія Омельченка.

Як повідомив кореспонденту інформагенції «УНІАН» Неділько, відповідне рішення ухвалив Васильківський міський районний суд на засіданні 11 липня.

Наприкінці березня голова Верховної Ради Володимир Литвин повторно звернувся до суду з позовом до Миколи Мельниченка про захист честі, гідності і відшкодування моральної шкоди.

Схожий позов Литвина у 2006 році задовольнив Деснянський райсуд Києва. Тоді Мельниченка зобов’язали спростувати свої заяви про причетність Володимира Литвина до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе і вибачитись за завдану моральну шкоду.

У позові, поданому до цього ж суду 1 березня 2011 року, Володимир Литвин констатує, що судове рішення п’ятирічної давнини так і не було виконане, а «Мельниченко продовжує поширювати недостовірну інформацію».

1 червня Васильківський міськрайонний суд Київщини розпочав розгляд справи за позовом Володимира Литвина до Миколи Мельниченка.
XS
SM
MD
LG