Доступність посилання

ТОП новини

МНС: можлива причина трагедії на Рівненщині – порушення протипожежних приписів


Причиною пожежі у територіальному центрі соціального обслуговування людей похилого віку у селі Біле Дубровицького району Рівненської області, крім людського чинника (недопалок, кинутий мешканцем), могло стати невиконання персоналом приписів пожежної охорони, виданих іще восени минулого року, заявив директор Державного департаменту пожежної безпеки Міністерства надзвичайних ситуацій Михайло Байтала.

За його словами, які наводить агентство «УНІАН», перевірка встановила, що залишилось 2 невиконані приписи, щодо відсутності пожежної сигналізації та щодо обробки дерев’яних конструкцій.

У ніч на неділю в будівлі Дубровицького районного територіального центру соціального обслуговування, що в селі Білому на Рівненщині, сталася пожежа, в якій загинуло 16 людей похилого віку. 11 врятованих шпиталізували. Кримінальну справу порушили за статтею про необережне знищення або пошкодження майна, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження або загибель людей. Попередня версія – куріння в ліжку одного з пацієнтів.

Понеділок і вівторок на Рівненщині – дні жалоби за загиблими.
XS
SM
MD
LG