Доступність посилання

ТОП новини

Рада безпеки ООН засудила напади на посольства в Сирії


Рада безпеки ООН «щонайрішучіше» засудила в вівторок напади на посольства США і Франції в столиці Сирії Дамаску, які здійснили в понеділок проурядові демонстранти.

Заява, яку зачитав журналістам нинішній голова Ради безпеки, посол Німеччини в ООН Петер Віттіґ, також закликає владу Сирії захищати дипломатичні представництва і їхній персонал.

У відповідь посол Сирії в ООН заявив, що його країна намагалася захистити посольства і що декого з демонстрантів притягнуть до відповідальності.

У Сполучених Штатах речник Білого дому в вівторок назвав напад на посольство США «неприйнятним». У понеділок Державний департамент США вже засудив Сирію за нездатність захистити комплекс американського посольства в цій країні від нападу.

За повідомленнями, нападники на посольства таким чином протестували проти візитів послів США і Франції минулого тижня до міста Хама, яке є одним із центрів опозиції до влади президента Сирії Башара аль-Асада. Посли відвідали місто після придушення сирійською армією противладних протестів у цьому місті.
XS
SM
MD
LG