Доступність посилання

ТОП новини

Американська компанія хоче від Тимошенко понад 18 мільйонів боргу ЄЕСУ


Американська компанія Universal Trading&Investment Co просить суд південного округу Нью-Йорка зобов’язати колишнього Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко виплатити цій компанії 18,3 мільйона доларів боргу компанії «Єдині енергетичні системи України». Про це йдеться у зустрічному позові UNICo до Тимошенко, на який посилається агенція «Українські новини».

Відповідно до позову, UNICo – компанія, заснована 1993 року в американському штаті Массачусетс, і є конкурсним кредитором заборгованості ЄЕСУ на суму 18,3 мільйона доларів.

Агенція нагадує, що до початку політичної діяльності Тимошенко була президентом ЄЕСУ і контролювала її корпоративні активи.

Відповідно до документа, за результатами судового розгляду щодо позову Тимошенко проти швейцарської компанії «РосУкрЕнерго» вона сподівається отримати близько 600 мільйонів доларів. Зустрічним позовом UNICo просить вирахувати з цих коштів суму боргу ЄЕСУ, а також законні відсотки.

UNICo також просить визнати Тимошенко особою, яка відповідатиме за відшкодування цієї заборгованості.

У разі незадоволення позову Тимошенко UNICo просить зобов’язати її відшкодувати борг за рахунок коштів з її особистих рахунків.

Як повідомила агенції у суді південного округу Нью-Йорка, позов датований 11 липня, зареєстрований у суді він був 16 липня. Дата розгляду справи судом поки не відома.
XS
SM
MD
LG