Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко називає неправдивою заяву прокуратури


Екс-Прем’єр-міністр України, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко спростовує всі заяви прокуратури, що допит свідків під час засідання у четвер Печерського районного суду у кримінальній справі з обвинуваченням екс-прем’єра у перевищенні службових повноважень при підписанні газових угод 2009 року нібито підтвердив її провину.

Про це Тимошенко сказала журналістам після судового засідання.

«Допит сьогоднішніх свідків підтвердив дуже багато речей. Зокрема, останній свідок пан Марчук, який очолював «Укртрансгаз», сказав головне: збитків в 2009 році «Укртрансгаз» не мав. І друге, що він сказав: якби в ту кризу повністю і цілком забезпечували газом країну, як це передбачено документацією, то ми б не протрималися навіть одну добу», – сказала вона.

Крім того, додала Тимошенко, всі свідки підтвердили, що ціна на газ у 2009 році після підписання контрактів була 232 долари за тисячу кубометрів, і всі підтвердили, що ця ціна на той момент була вигідна.

Тимошенко подякувала екс-заступнику генерального прокурора Тетяні Корняковій, яка чітко підтвердила, що всі директиви були підписані законно.

«Тільки один свідок із семи, який дав явно неправдиві покази і підтверджував всі обвинувачення, і цей свідок пан Бородін, який підписав довідку про аналіз фінансово-господарської діяльності НАК «Нафтогазу» за три роки», – сказала вона.

Тимошенко наголосила, що її слова підтверджують повідомлення електронних засобів масової інформації, представники яких сьогодні брали участь в судовому засіданні.
XS
SM
MD
LG