Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 18:17

Суд: Луганська облрада правомірно ухвалила рішення щодо російської мови


Луганський окружний адміністративний суд повторно відмовився задовольнити позов голови обласної організації Української народної партії Валентина Ткалича до Луганської обласної ради. Ткалич вимагав припинити порушення його конституційних прав на отримання інформації державною мовою і визнати недійсним дозвіл облради на офіційне використання російської мови на території області.

Луганська обласна організація УНП готує апеляцію, повідомляє УНІАН.

У понеділок позивач отримав письмову постанову суду, в якій йдеться, що Луганський окружний адміністративний суд визнав вимоги Валентина Ткалича «необґрунтованими та такими, що задоволенню не підлягають».

27 травня 2011 року Луганська обласна рада ухвалила рішення «Про реалізацію конституційних прав громадян на вільне використання російської мови і мов інших нацменшин» і рекомендувала керівникам усіх установ використовувати російську мову разом з державною.

У 2006 році Луганська облрада вже робила спробу затвердити російську мову як «регіональну», проте рішення було оскаржене в суді. Тепер депутати ухвалили рішення з іншим юридичним формулюванням.
17 червня Луганський окружний адміністративний суд уже відхиляв позов Валентина Ткалича до обласної ради з вимогою визнати недійсним рішення щодо використання російської мови.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG