Доступність посилання

ТОП новини

Власенко оприлюднив записку Юлії Тимошенко, написану перед арештом


Один із захисників Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко продемонстрував журналістам заяву, власноруч написану екс-прем’єром перед арештом, зазначає прес-служба «Батьківщини» і наводить текст повністю:

«Хочу зробити заяву в зв’язку з реалізацією плану по моєму арешту. Зрозуміло, що це розправа з політичним опонентом, але я не про це. Я хочу заявити, що у мене немає жодної схильності до самогубства. Що трюки, які вони вчинили з Кірпою та Кравченком, їм повторювати не варто. Я ніколи не буду закінчувати своє життя самогубством. Все, що я роблю – це моя боротьба проти кримінального режиму за гідне місце України в світі. Слава Україні. Юлія Тимошенко», – написано у записці.

«Це власноручно написана нею заява, яку вона передала мені тиждень тому, коли ми дізналися про можливість її арешту», – зазначив Сергій Власенко.

Ц п’ятницю, 5 серпня, Печерський районний суд Києва ухвалив постанову про арешт колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Після оголошення цього рішення підсудну вивели з зали Печерського районного суду Києва співробітники судової міліції «Грифон» та спецпідрозділу «Беркут».

Під час арешту Юлія Тимошенко попросила не вдягати їй наручники до того моменту, поки вона не вийде з зали. Вона попрощалася з усіма присутніми і передала сумку з особистими речами Сергію Власенку.

Прихильники екс-прем’єра створили живий ланцюг, щоб перекрити виїзд автозаку з Юлією Тимошенко з суду та перекрили рух транспорту на Хрещатику.
XS
SM
MD
LG