Доступність посилання

ТОП новини

«Дім свободи»: влада має на меті примусити Тимошенко замовкнути


Міжнародна правозахисна організація «Дім свободи» (Freedom House) обурена з приводу арешту колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко і закликає владу негайно її звільнити.

В офіційній заяві організації, яку цитують українські агенції, мовиться:
«Це дія, в якій відсутній будь-який авторитет, як в очах міжнародного співтовариства, так і серед багатьох українців. Це останній раунд у невпинному переслідуванні уряду Юлії Тимошенко та інших провідних політичних опонентів».

«Суд відмовив Тимошенко в юридичному представництві в двох випадках: провели розгляд без неї або без присутності її адвоката. Більше того, українське законодавство не дозволяє, щоб такі скарги надавалися в той час коли допитують свідків», – наголошують правозахисники.

«Для Сполучених Штатів та Європейського Союзу – для того, щоб Україну бачили як надійного партнера – треба, щоб Україна робила більше, щоб продемонструвати свою прихильність верховенству права» – наголошується в заяві.

Раніше у п’ятницю обурення і здивування діями української влади висловили офіційні особи у США та Євросоюзі, зокрема, голова Європарламенту Єжи Бузек, президент Європейської народної партії Вілфрід Мартенс, а також Світовий конгрес українців та інші міжнародні організації.
XS
SM
MD
LG