Доступність посилання

ТОП новини

До судової практики увійде «прецедент Азарова» – Томенко


Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що в судовому процесі над Юлією Тимошенко створений небезпечний прецедент, який можна умовно назвати «прецедентом Азарова». Це коли незадоволення державної посадової особи (Прем’єр-міністр України) і політика (голова Партії регіонів) тим, як поводила себе Тимошенко (розповідала про неефективну діяльність Азарова) вилилося в рішення представника прокуратури та судді в її арешт. Про це повідомила прес-слукжба Томенка.

Заступник голови парламенту нагадав, що, згідно з останніми соціологічними дослідженнями, в такій тональності про діяльність Прем’єр-міністра Азарова та його уряду висловлюється більшість громадян України.

«За логікою, такі критичні і жорсткі висловлювання щодо діяльності Прем’єр-міністра є достатньої умовою, щоб заарештувати більше половини населення країни», – підсумував він.

Томенко назвав неприпустимим використовувати правоохоронні органи «з метою захисту та підтримки одного політика, який знаходиться при владі, через арешт іншого, який знаходиться в опозиції».

«Демократія не придумала іншого шляху, як вибори, де суспільство повинно визначити, хто на даний момент кращий або гірший політик, кому воно довіряє більше або менше», – наголосив Томенко.

Заступник спікера переконаний, що сьогодні ця помилка повинна бути виправлена, «бо в іншому разі цей прецедент буде використовуватися у всій судовій системі не лише по відношенню до Тимошенко, а й до всіх політичних опонентів міністрів, голів обласних та районних адміністрацій» тощо.
XS
SM
MD
LG