Доступність посилання

ТОП новини

Закон про Державний земельний кадастр опублікували


Закон України «Про Державний земельний кадастр», що передбачає скасування з 2013 року державних актів на право власності на земельні ділянки, у суботу опублікували у газеті «Голос України».

Документ набуває чинності з 1 січня 2012 року за винятком деяких положень.

Президент України Віктор Янукович 2 серпня підписав закон «Про Державний земельний кадастр», який парламент ухвалив 7 липня.

Закон встановлює правові, економічні та організаційні засади діяльності у сфері Державного земельного кадастру.

Зокрема, Державний земельний кадастр міститиме таку інформацію про землю: кадастровий номер, місце розташування, опис меж, площу, дані про якісний стан земель, цільове призначення, інформацію про обмеження у використанні земель, нормативно-грошову оцінку тощо.

Також, відповідно до закону, дані земкадастру необхідно оприлюднювати на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади з земельних ресурсів.

Отримати інформацію з земельного кадастру зможуть власник і користувачі ділянки (їхні спадкоємці) або уповноважені ними особи; особа, в інтересах якої встановлено обмеження, або уповноважені нею особи; держоргани та органи місцевого самоврядування, а також особи, які мають ліцензії на проведення робіт із землеустрою, оціночних робіт і земельних торгів.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG