Доступність посилання

ТОП новини

Через страйк пілотів «Аеросвіту» порушили кримінальну справу


Слідчий відділ лінійного відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в аеропорту «Бориспіль» порушив кримінальну справу за фактом організації групових дій, вчинених льотним складом авіакомпанії «Аеросвіт», які призвели до грубого порушення роботи транспорту.

Згідно з повідомленням прокуратури Київської області, справу порушили за підсумками перевірки затримання та скасування виконання рейсів «Аеросвіту» 1 серпня.

Перевірка встановила, що командири повітряних суден відмовилися від виконання 12 рейсів нібито через невпевненість у благополучному їх завершенні, проте, на думку прокуратури, така причина була надуманою, оскільки у цей же час вони висунули керівництву компанії вимоги матеріального характеру.

За інформацією прокуратури, закон «Про транспорт» забороняє страйк на підприємствах галузі під час перевезення пасажирів.

1 серпня 40 пілотів авіакомпанії «Аеросвіт» відмовилися виконувати регулярні рейси, вимагаючи від адміністрації погасити заборгованість із заробітної плати. Попередньо авіакомпанія оцінила свої збитки щонайменше в 100 тисяч доларів.
XS
SM
MD
LG