Доступність посилання

ТОП новини

Чергове засідання суду у справі Тимошенко відбудеться в середу


Наступне засідання Печерського райсуду Києва з розгляду кримінальної справи екс-Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко розпочнеться 10 серпня.

Відповідне рішення оголосив головуючий у справі суддя Родіон Кірєєв після задоволення клопотання Тимошенко про залучення до справи трьох захисників – Миколи Сірого, Олександра Тимошенка та Євгенії Карр.

Після завершення судового засідання Тимошенко, залишаючи залу, звернулася до присутніх зі словами: «Слава Україні!», а народні депутати, присутні у залі, відповіли: «Героям слава!».

Печерський районний суд Києва відмовився у понеділок звільнити колишнього Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко з-під арешту на поруки.

Суд зазначив у своєму рішенні, що захисник не вказав обставин, які б свідчили про можливості заміни запобіжного заходу підсудній.

Готовність взяти Тимошенко на поруки висловлювали, зокрема, Українська православна церква Київського патріархату, Об’єднана церква християн віри євангельської України, Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів, а також уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова.

Сьогодні суд уже відмовлявся звільнити Тимошенко з-під арешту.

Колишнього прем’єра Юлію Тимошенко арештували 5 серпня.
XS
SM
MD
LG