Доступність посилання

ТОП новини
10 травня 2021, Київ 07:06

Сірий: Емоційність Тимошенко не може бути причиною для арешту


Офіційний захисник колишнього прем’єра Юлії Тимошенко Микола Сірий заявляє, що рішення про її арешт є незаконним. На цьому він наголосив в ефірі Радіо Свобода.

За словами Миколи Сірого, рішення про арешт Тимошенко «абсолютно незаконне за процедурою, починаючи з подання про те, щоб застосувати арешт». «Подання не було здійснене, фактично це рішення ухвалили з голосу, по-друге, у процедурі цього рішення не дослідили жодного факту», – сказав він.

Юрист наголосив, що «для того, щоб застосувати арешт, є три причини, але у суді не було вказано жодної». «Те, що Тимошенко у суді намагається захистити свою позицію, після того, як до сьогоднішнього дня їй не висунули обвинувачення, суть обвинувачення досі не роз’яснена у належний спосіб, вона захищається відповідно до тих можливостей, які їй надає суд. Інколи це відбувається емоційно, і в цьому немає нічого страшного, але емоційність не може бути причиною для арешту», – додав Микола Сірий.

Він також зазначив, що, на його думку, у діях судді Родіона Кірєєва «немає логіки». «Ця логіка принесена ззовні, не з зали суду», – заявив він.
XS
SM
MD
LG