Доступність посилання

ТОП новини

Сирійські війська розширюють наступ у країні


Сирійські війська, за словами активістів опозиції, продовжували сьогодні розширювати свій наступ задля придушення противладних протестів попри те, що міжнародний тиск на владу Сирії з вимогами припинити жорстокі операції посилюється.

За даними однієї з сирійських правозахисних організацій, яка діє з Лондона, сьогодні сирійські війська взяли штурмом міста Тафтаназ і Сермін на півночі країни неподалік кордону з Туреччиною. Також повідомляють про вибухи й щільний артилерійський вогонь із міста Дейр-аз-Зор на сході Сирії, в якому наступ урядових сил триває вже четвертий день.

Тим часом сьогодні ж війська з танками й іншою важкою технікою вийшли з міста Хама в центрі Сирії, яке було одним із осередь протестів і в якому бої армії з місцевими мешканцями почалися ще наприкінці липня.

Відхід армії з Хами підтвердив прем’єр-міністр Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган, який послав засвідчити цей відступ посла своєї країни в Сирії. Як сказав Ердоган в Анкарі, виведення військ із Хами засвідчило ефективність дипломатичних зусиль Туреччини.

А міністр закордонних справ Туреччини Ахмет Давутоглу, який учора перебував у Сирії з візитом, додав, що турецький посол Омер Онхон відвідав сьогодні Хаму і спілкувався з мешканцями міста.
XS
SM
MD
LG