Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 23:59

Париж не відкликає посла в Україні – МЗС Франції


Офіційний Париж не відкликав із України посла Жака Фора. Про це йдеться в оприлюдненій посольством Франції в Україні відповіді представника Міністерства закордонних справ Франції Крістін Фаж.

«Париж не відкликав Жака Фора. Він продовжує свою місію посла Франції в Україні», – мовиться у повідомленні.

«Стосовно арешту пані Тимошенко, хочу нагадати вам текст заяви, зробленої 5 серпня. Франція дуже стурбована арештом пані Тимошенко. Мотивації судового розгляду її справи викликають у нас запитання. Зокрема, нам видається, що право на захист не забезпечене», – відповіла Фаж журналістам на брифінгу.

«Ми постійно підкреслюємо, що додержання норм права є ключовим елементом побудови партнерства між Францією, Європейським Союзом та Україною. Франція разом зі своїми європейськими партнерами і надалі з великою увагою слідкуватиме за розвитком ситуції стовосно пані Тимошенко», – додала вона.

Напередодні 9 серпня директор департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин на брифінгу підтвердив інформацію про відкликання посла Франції в Україні Жака Фора. Того ж дня українські агентства навели й заяву самого посольства Франції в Києві, яке пояснювало, що йдеться про звичайну ротацію, бо посол просто завершує своє трирічне перебування на посаді, а не був відкликаний через його заяви щодо справи Тимошенко, як припускала українська преса.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG