Доступність посилання

ТОП новини

Рух «Спільна справа» закликав автомобілістів приєднатись до протестів


Громадянський рух «Спільна справа» закликав усіх автомобілістів на знак протесту проти «дій режиму Президента Віктора Януковича та встановлення в Україні диктатури» в понеділок, 15 серпня, о 18:00 увімкнути на кілька хвилин аварійні сигнали.

«Сьогодні збанкрутілий режим, який повністю втратив довіру українців, намагається втриматись виключно за рахунок грубої сили. «Регіонали» готуються до значного погіршення соціально-економічної ситуації в країні та прийняття низки непопулярних рішень. Серед них, зокрема, й підвищення акцизу на пальне з 1 вересня, що автоматично спричинить подорожчання споживчого кошика кожного українця», – зазначив координатор «Спільної справи» Олександр Данилюк, якого цитує прес-служба цієї організації.

За словами Данилюка, напередодні різкого зниження рівня життя пересічних громадян влада очікує на хвилю народних протестів, але сподівається, що без існуючих опозиційних лідерів народ не зможе організуватись самостійн».

«У цій ситуації суспільство мусить продемонструвати свою солідарність та готовність до самоорганізації», – наголосив Олександр Данилюк.
XS
SM
MD
LG