Доступність посилання

ТОП новини

МВС: Порядок біля Печерського райсуду забезпечують 70 правоохоронців


Охорону громадського порядку біля Печерського райсуду Києва здійснюють 70 правоохоронців, повідомляє Управління зв’язків із громадськістю МВС України.

Як зазначається в повідомленні, правоохоронці проводять щодня понад 100 профілактичних бесід із учасниками масових заходів. У місці проведення масових заходів працюють профілактичні групи працівників міліції, до складу яких входять психологи.

Групи постійно проводять профілактичні бесіди із прихильниками різнополярних політичних сил щодо толерантного ставлення до опонентів, дотримання норм поведінки у громадських місцях та недопущення порушень громадського порядку, мовиться в повідомленні і як приклад наводиться «чергова конфліктна ситуація між опонентами та прихильниками колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, що виникла близько 14:00 біля арки входу до Печерського районного суду Києва», яку «працівники міліції локалізували та не допустили її розвитку».

Міліція в черговий раз звертається до учасників масових заходів із проханням проявляти витримку, взаєморозуміння, повагу до опонентів та не допускати порушень громадського порядку.

У вівторок суддя Родіон Кірєєв всьоме відмовився звільнити Юлію Тимошенко.

Згідно з рішенням головуючого, у клопотанні захисників щодо змінення для Тимошенко запобіжного заходу не міститься нових обставин, які б спонукали суд звільнити колишнього прем’єра.
XS
SM
MD
LG