Доступність посилання

ТОП новини

Томенко: Тігіпко працюватиме і в наступному складі уряду


Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко прогнозує, що віце-прем’єр-міністр, лідер партії «Сильна Україна» Сергій Тігіпко буде працювати і в наступному складі уряду, можливо, навіть на кращій посаді.

Про це, як повідомляє агентство «УНІАН», заступник Голови Верховної Ради сказав, коментуючи інформацію, що пролунала у вівторок на спільній прес-конференції Прем’єр-міністра Миколи Азарова з Сергієм Тігіпком про об’єднання партії «Сильна Україна» з Партією регіонів.

Микола Томенко назвав зрозумілим, що Сергій Тігіпко «вибрав для себе подальшу кар’єру в уряді і, зрозуміло, що в разі формування нового уряду він збереже, як мінімум, посаду віце-прем’єр-міністра, а може навіть і покращить свою посаду». Також Томенко вважає очевидним, що Тігіпко, як мінімум, буде в першій п’ятірці списку Партії регіонів у наступній парламентській виборчій кампанії.

Натомість, на переконання Миколи Томенка, Сергій Тігіпко отримає і серйозне розчарування своїх прихильників, які сподівалися на нього, «оскільки його прихильники в своїй більшості є людьми, які не голосували за Партію регіонів і не будуть за неї голосувати, навіть якщо Тігіпко буде там», сказав заступник Голови Верховної Ради.

Він додав, що таким рішенням Сергій Тігіпко створив проблему для депутатів місцевих рад від партії «Сильна Україна», які в багатьох місцевих радах на сьогоднішній день перебувають у не дуже добрих відносинах з головами обласних та районних адміністрацій.

16 серпня, лідер Партії регіонів, Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що «Сильна Україна» об’єднується із Партією регіонів.

Він зазначив, що партії об’єднуються з метою консолідації зусиль при проведенні в Україні реформ.

Сергій Тігіпко зауважив, що детальний процес об’єднання двох партій до кінця не визначено. «Буде створено спільну робочу групу, яка пропише цей процес», – сказав він.
XS
SM
MD
LG