Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко: Я не відкликав Дубину з газових переговорів


Третій президент України Віктор Ющенко заявляє, що не відкликав голову Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Олега Дубину з газових переговорів у грудні 2008 року. Про це він заявив під час свідчень у справі колишнього прем’єра Юлії Тимошенко у Печерському районному суді сьогодні.

«Я не маю повноважень на відкликання делегації, відправленої урядом. Це – не моя компетенція. Я нікого не відкликав», – сказав він.

Також, за словами Віктора Ющенка, під час переговорів російська сторона спочатку запропонувала умови, за якими ціна на газ становила б 250 доларів за тисячу кубометрів, проте Прем’єр-міністр відмовилася від таких умов. У результаті, зазначив третій Президент, російська сторона не хотіла більше зустрічатися з українською делегацією на чолі з Тимошенко. «Це був повний зрив переговорів», – сказав Віктор Ющенко.

«Я знаю, що Юлія Володимирівна кілька разів зривалася робити цей виліт, навіть була в аеропорту, але він не міг бути реалізований через російську сторону», – наголосив Віктор Ющенко.

За його словами, цей етап переговорів завершився невдало для української сторони, після чого Президент запропонував Прем’єр-міністру зробити спільну заяву з інформацією для українського народу про ситуацію в газових переговорах, яку й було оприлюднено в ніч на 1 січня 2009 року.
XS
SM
MD
LG