Доступність посилання

ТОП новини

МЗС Грузії планує відповісти Москві на ускладнення роботи секції інтересів Грузії


МЗС Грузії розглядає застосування дій у відповідь у зв’язку з труднощами, пов’язаними з функціонуванням секції інтересів Грузії при посольстві Швейцарії в Росії, яка в середу вдруге залишилася без електрики, мовиться в заяві відомства.

У середу в будівлі бізнес-центру на Остоженці в Москві, де працює консульський відділ Секції інтересів Грузії при посольстві Швейцарії в Росії, знову відключили електрику, видача віз була у зв’язку з цим припинена.

Оскільки дипломатичні відносини між Грузією та Росією були розірвані після війни 2008 року, видачею грузинських віз займається спеціальна секція при посольстві Швейцарії.

Перше відключення електрики в секції Грузії при посольстві Швейцарії сталося 4 серпня з посиланням на борги з комунальних платежів з 2008 року. Подача електрики була відновлена 8 серпня.

12 серпня стало відомо, що комунальні проблеми змусили грузинських дипломатів шукати зустрічі з російськими. Як повідомив раніше МЗС Грузії, грузинська сторона запропонувала провести консультації між міністерствами закордонних справ Грузії і Росії в присутності швейцарської сторони з метою забезпечення безперешкодного функціонування секції інтересів Грузії при посольстві Швейцарії.

У повідомленні департаменту інформації і преси МЗС Росії мовиться, що у Москві не бачать причин для проведення міжвідомчих консультацій.
XS
SM
MD
LG