Доступність посилання

ТОП новини

V Всесвітній форум українців об’єднає діаспору з усього світу


У Києві відкривається V Всесвітній форум українців. Він триватиме три дні та збере представників діаспори з усього світу.

Кабінет Міністрів виділив понад 3 мільйона гривень на підготовку форуму, повідомив Радіо Свобода міністр культури України Михайло Кулиняк.

«П’ятий форум українців відбувається у рік 20-ї річниці незалежності нашої держави. Зацікавленість є велика. Всі наші українці, які проживають за кордоном, мають шанс подивитися, як живе Україна. За дорученням Президента було вирішено провести цей Всесвітній форум українців на найвищому рівні, тому з бюджету виділено 3 мільйона 300 тисяч гривень. Це все потрачено на приїзд, від’їзд, проживання учасників форуму», – сказав міністр культури.

На V Всесвітньому форумі українців очікується участь трьохсот делегатів. Серед них близько сотні осіб – це представники західної діаспори (США, країни Європи), ще 100 делегатів – від східної діаспори (Росія, інші країни СНД), а також на форум запрошені сотня почесних гостей з України. Відкрити Всесвітній форум запросили Президента Віктора Януковича.
XS
SM
MD
LG