Доступність посилання

10 Грудень 2018, Київ 15:42

Росія не сумнівається в легітимності газових контрактів із Україною – Шматко


Росія не сумнівається в легітимності контрактів 2009 року з Україною на постачання газу. Про це в ефірі російського телеканалу мовлення за кордон Russia Today заявив міністр енергетики Росії Сергій Шматко.

«Ми анітрохи не сумніваємося в легітимності підписаних контрактів на постачання газу між Росією та Україною», – сказав він, коментуючи ситуацію навколо російсько-українського договору від 2009 року на постачання газу.

«Ми, як і раніше, виходимо з того, й завжди виходили, що підписані контракти та домовленості цілком відповідають і нормам міжнародного права, і духу наших міжурядових угод», – додав Сергій Шматко.

«А щодо висловлювань про те, що можуть розпочатися в судовому порядку позови в частині розірвання договорів – ми живемо в правовому середовищі, тому кожна сторона має, без сумніву, право звернутися до суду й підтвердити або запитати легітимність підписаних договорів», – зазначив російський міністр.

Сергій Шматко зазначив, що якщо українські партнери ухвалять таке рішення – це буде «їхній вибір», водночас він наголосив, що Україна і Росія нині проводять «непрості, дуже важливі стратегічно для наших країн переговори, і, як правило, ми завжди домовлялися».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG